. . . . . .

به جوملا فارسی خوش آمدید!

به جوملا فارسی خوش آمدید!خرسندیم از اینکه شما برای راه اندازی سایت خود جوملا فارسی را انتخاب نموده اید. شما با موفقیت نصب جوملا را پشت سر گذارده اید و حال می توانید اطلاعات پیشفرضی که در سایت نصب شده را مشاهده نمایید. شما می توانید تمام اطلاعات پیش فرض را حذف کنید و به جای آن ها مطالب دلخواه خود را قرار دهید. اما توصیه می كنیم قبل از حذف اطلاعات پیش فرض یك بار آنها را مرور نمایید تا با برخی از امکانات جوملا آشنا شوید.
جوملا یکی از قویترین و برترین سیستم های مدیریت محتوای کدباز بوده که در سراسر دنیا برای وب سایت های ساده تا پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.

حامیان پروژه جوملا فارسی

شرکت گسترش فضای مجازی نوید ایران

شرکت گسترش فضای مجازی نوید ایرانیان در سال 1386 با هدف حمایت و پشتیبانی از تولید و توسعه نرم افزارهای آزاد و متن باز تاسیس شد. موسسین این شرکت از افراد فعال در زمینه بومی سازی نرم افزارهای آزاد هستند...

ادامه مطلب...


شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاریان


در طول سالهای گذشته، توانمندی تیم های تخصصی شرکت کاریان موجب شده تا کاریان بعنوان یکی از شرکت های پیشرو در عرصه مخابرات و ارتباطات همواره مطرح باشد. کاریان توانسته پروژه های موفق...

ادامه مطلب...


پایگاه اطلاع رسانی صنعت


پایگاه اطلاع رسانی صنعت فعالیت خود را از سال 1388 با مشاركت جمعی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز نموده است. این مجموعه با هدف خدمت رسانی به شرکت ها...

ادامه مطلب...

چرا جوملا فارسی را انتخاب کنیم؟

جوملا، نرم افزار مدیریت محتوایی است که به شما این امکان را می دهد در کوتاه ترین زمان و بدون داشتن تخصص فنی، از ساده ترین وبلاگ تا پیچیده ترین پرتال حرفه ای ایجاد و مدیریت کنید. انعطاف فوق العاده جوملا فارسی به شما اجازه می دهد از مدیریت وب سایت با امکان افزودن قابلیت های جدید و متنوع تجربه متفاوت داشته باشید.

چشم انداز و خط مشی شرکت گسترش فضای مجازی نوید ایرانیان بر آن است تا بالاترین سطح رضایت مشتریان را در استفاده از خدمات طراحی وب داشته باشیم.

سازگاری با جوملا

قالب سینا دو نسخه جداگانه سازگار با جوملا 2.5 و جوملا 1.5 دارد.

قالب سینا دارای چندین رنگ بندی و امکانات بسیار بیشتر و دفتر چه راهنما فارسی نیز می باشد که در نسخه تجاری آن موجود می باشد.

خرید نسخه تجاری

دانلود قالب های تجاری

قدرت واقعی جوملا را با قالب های تجاری زیبای ما تجربه کنید.

در کافه جوملا تجربه یک فنجان قهوه با طعم جوملا را مهمان ما باشید.

امکانات جوملا

کلیه امکانات تجاری و غیر تجاریِ جوملا فارسی از قبیل کامپوننت، ماژول، پلاگین را از ما بخواهید. هم چنین می توانید پس از ورود به پورتال مشتریان افزونه های رایگان مورد نظر خود را دانلود کنید.

اطلاعات بیشتر

قالب هاب جوملا

کافه جوملا یکی از بزرگترین مراجع قالب های آماده جوملا است. در حال حاضر حدودا 120 قالب در این سایت وجود دارد و این تعداد با روند رو به رشدی در حال افزایش است.

اطلاعات بیشتر

خدمات هاستینگ

سفارش خود را با ثبت دامنه و انتخاب یکی از بسته های میزبانی وب آغاز کنید! ارائه سرویس های میزبانی حرفه ای لینوکس جوملا مطالبق با استاندارد های جهانی با هاستینگ جوملا فارسی!

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی جوملا

با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های فنی پورتال، وب سایت خود را مدیریت کنید. جوملا فارسی همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب میزبان دائمی شما باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا